DOWNLOAD

 

Bu bölümde piyasada pek bulunmayan parçaları size sunacağım. Mp3 formatında olan bu şarkıları download ederek dinleyebilirsiniz.

Bana ayrılan web alanı az olduğu için , şimdilik şarkıların sayısını az tutacağım. Ümit ediyorum ki ilerde bu problemide aşarak , daha büyük bir arşivle karşınızda olurum.

Arşivin oluşması biraz zaman alacaktır. Bu yüzden sık sık siteye girip çalışmaların ne durumda olduğuna bakmanızda fayda var.

 

1) CEM KARACA

( Deniz üstü köpürür , Bir of çeksem , Emrah , Kalender , Nem Kaldı , Beyaz Atlı , Unutamadığım , Sevdan Beni , Kara Sevda , Nasıl da geçti)

 

2) BARIŞ MANÇO

( Kızılcıklar 2 , Urfa'nın Etrafı , Çıt çıt twist , Karanlıklar İçinde , Fil ile Kurbağa , Ölüm Allah'ın emri , Ey Koca Topçu , Kağızman Anadolu , Düğün Plağı)

 

3) ERKİN KORAY

( Başka bahar istemem , Arap Saçı , Anma Arkadaş , Şaşkın , Çiçek Dağı , Kızları da Alın Askere , Sana Birşeyler Olmuş , Sen Yoksun Diye , Yalnızlar Rıhtımı)

 

4) 3 HÜREL

( Ağlarsa Anam Ağlar , Gurbet Türküsü , Madalyonun Ters Yüzü , Mezarımın Taşı , Gurbet , Sevenler Ağlarmış , Ve Ölüm , Yollar , Anadolu Dansı)

 

5) MOĞOLLAR

( Ağrı Dağı Efsanesi , Çığrık , Sıla , Dağ ve Çiçek , Yollar Alıp Götürün , Issızlığın Ortasında , Alageyik Destanı , Madımak , Lorke , İndim Havuz Başına)

 

6) EDİP AKBAYRAM

(Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme , Eşkiya Dünya'ya Hükümdar Olmaz , Garip , Gönül Aldırma , Gidenlerin Türküsü)

 

7) DİĞER

(Arkadaş , Çemberimde Gül Oya , Kalenin Dibinde Taş Ben Olayım , Evlerinin Önü , Nem Kaldı , Sevdalı Dağlar , Ban Armudu Dişlerim )


ERKİN KORAY'ın gitarı

Gibson Les Paul Custom '61


BAZI ANADOLU ROCK PLAKLARI